Logowanie

Załóż konto

Zakładając konto będziesz miał możliwość sprawdzania statusu rezerwacji, płatności i oceny wycieczki po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź nowe hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza akceptację naszego Regulaminu i Polityki prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Logowanie

Logowanie

Załóż konto

Zakładając konto będziesz miał możliwość sprawdzania statusu rezerwacji, płatności i oceny wycieczki po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź nowe hasło*
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Email*
Telefon*
Kraj*
* Utworzenie konta oznacza akceptację naszego Regulaminu i Polityki prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step

Already a member?

Logowanie

Rowerem z Krakowa do Warszawy indywidualnie

0
Cena
OdPLN 2,400
Cena
OdPLN 2,400
Rezerwacja
Wyślij zapytanie
Imię i nazwisko*
Adres email*
Twoje zapytanie*
* Wyrażam zgodę na Warunki rezerwacji i Politykę prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
The tour is not available yet.

Rezerwacja

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

662

Rezerwacja w 4 krokach

 • Wybierz wycieczkę
 • Wpisz dane uczestnika/ów
 • Wyślij zapytanie
 • Odezwiemy się do Ciebie żeby potwierdzić rezerwację
 • Możesz zawsze skontaktować się z nami korzystając z danych kontaktowych poniżej lub przesłać swój maila/telefon klikając "Wyślij zapytanie"

Get a Question?

Do not hesitage to give us a call. We are an expert team and we are happy to talk to you.

1.8445.3356.33

Help@goodlayers.com

Wycieczka wzdłuż Wisły

 • 8 dni / 7 nocy
 • Lipiec 2021 - Wrzesień 2021
 • 35 km - 60 km, rower trekkingowy
 • śniadania + obiadokolacje
 • gwarantowana od 2 osób
 • Poziom trudności: łatwy - średni
Opis

Jeśli chcesz poznać świat wokół najdłuższej rzeki w Polsce – zapraszamy na wycieczkę rowerową szlakiem Wisły, która przecina cały kraj od Beskidów na południu po Gdańsk na północy. Wisła Tworzy krajobraz, którego nie można już znaleźć nigdzie w Europie. Do dziś płynie w swoim nieuregulowanym korycie, więc nadal można obserwować formowanie się wysp i wymywanie brzegów. Tutejsze rezerwaty przyrody dają możliwość obserwacji przyrody. Wisła jest domem dla wielu zwierząt. Można tu spotkać rzadkie wydry, a także liczne bobry i piżmaki. Ale największym bogactwem rzeki są ptaki – można tu spotkać jednocześnie większość gatunków oraz rzadkie i zagrożone wyginięciem gatunki ptaków.

Pierwszy, ośmiodniowy etap naszej wycieczki rowerowej przebiega z Krakowa do Warszawy, a kolejny – również ośmiodniowy z Warszawy do Gdańska.

Po drodze odwiedzisz stare miejsca przesiąknięte historią. Na początku wycieczki zwiedzimy królewski Kraków. Następnie przemierzając kilometry na nowej Wiślanej Trasie Rowerowej będziemy obserwować, jak Wisła staje się coraz szersza i szersza. Po drodze odwiedzimy renesansowy zamek w Baranowie Sandomierskim i średniowieczne miasto Sandomierz. Jadąc przez plantacje jabłek i inne sady owocowe dotrzemy do Kazimierza Dolnego, gdzie zagłębimy się w historii tego uroczego miasteczka. Po tygodniu rowerowej wędrówki dotrzemy do Warszawy, gdzie zakończymy pierwszy etap wycieczki wzdłuż Wisły.

Miejsce rozpoczęcia wycieczki

3* Hotel Vienna House Easy Cracow w Krakowie lub inny 3* hotel w centrum Krakowa

Długość wycieczki

8 dni (od soboty do soboty)

Cena zawiera

 • 7 noclegów ze śniadaniem
 • Obiadokolacje od 2. do 6. dnia
 • bus techniczny oraz transfer bagażu od 2. dnia z Krakowa do 7. dnia w Warszawie
 • transfery opisane w programie wycieczki
 • rower KAMPIO 7- lub 21-biegowy wraz z torbą na dzienny bagaż
 • ślady gpx i opisy tras

Nie wliczone w cenę

 • Dojazd do Krakowa
 • rower KAMPIO 7- lub 21-biegowy wraz z torbą na dzienny bagaż
 • Napiwek dla kierowcy
 • Napoje do obiadokolacji
 • Zorganizowany powrót z Warszawy
Dlaczego warto pojechać na tę wycieczkę

Wycieczka rowerowa to atrakcyjna forma rekreacji aktywnej. Jadąc we własnym tempie na trasie od Krakowa do Warszawy, kierując się zawsze na północ wzdłuż Wisły, odwiedzisz historyczne miejscowości i przepiękne, spokojne rejony pośród dzikich krajobrazów. A my zajmiemy się logistyką, rezerwacją hoteli, wyżywieniem i różnymi dodatkowymi atrakcjami!

 • w tydzień wzdłuż Wisły od Krakowa do Warszawy
 • wspracie techniczne kierowcy i bus techniczny na trasie
 • możliwe zwiedzanie Krakowa, Sandomierza, Kazimierza Dolnego i Warszawy z przewodnikiem
 • przerwy nad Wisłą zdala od masowej turystyki
 • sielskie krajobrazy, opracowany przebieg trasy na drogach mało uczęszczanych
 • noclegi w hotelach i pensjonatach przyjaznych rowerzystom
Program
(kliknij na dany dzień, żeby zobaczyć szczegółowy program)

Dzień 1Przyjazd do Krakowa

Indywidualny przyjazd do Krakowa. Zakwaterowanie w 3* hotelu w Krakowie. Wieczór do własnej dyspozycji. Nocleg w 3* hotelu w Krakowie.

Dzień 2Kraków – Niepołomice – Hebdów (rower - ok. 35 km)

Po śniadaniu spotkanie z kierowcą busa technicznego. Rozmowa informacyjna. Następnie opcjonalne 3-godzinne zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem, podczas którego przespacerujemy się po krakowskim rynku (ok. 40.000m2), który jest jednym z najwpanialnych rynków miejskich w Europie. Odwiedzimy również Sukiennice i Kościół Mariacki, z którego wieży rozbrzmiewa co godzinę hejnał. Spacerując po wielu historycznych uliczkach dotrzemy na wzgórze wawelskie, skąd rozpościera się widok na Wisłę. Po zwiedzaniu Krakowa opcjonalna przerwa na lunch.

Po południu po krótkim transferze początek wycieczki rowerowej na nowej ścieżce Wiślanej Trasy Rowerowej z niezapomnianymi widokami na Wisłę. Po drodze przejazd przez Puszczę Niepołomicką z królewskimi lasami. 

Kolacja i nocleg w 3* hotelu w Hebdowie lub w 3* hotelu w Niepołomicach. 

Dzień 3Nowe Brzesko – Zalipie – Baranów Sandomierski (rower – ok. 55 km)

Dzisiejszy etap rowerowy prowadzi głównie Wiślaną Trasą Rowerową po odludnym terenie, gdzie życie wciąż toczy się niespiesznie i współgra z naturą. Po śniadaniu wyruszamy w stronę Zalipia. Po drodze mijamy małe, piękne, malownicze wioski.

Po południu opcjonalnie zwiedzanie muzeum „pomalowanych domów”. Więcej o tej tradycji będziemy mogli się dowiedzieć podczas opcjonalnej przytulnej przerwy kawowej. Z Zalipia transfer do Baranowa Sandomierskiego. Zamek w Baranowie to zabytek światowej klasy: wzorem dla niego był krakowski Zamek na Wawelu. W zamku  czeka nas uroczysta kolacja z lokalnymi specjałami, które możemy spróbować tylko w tym rejonie Polski. Wieczorny relaks w dużym i pięknym przyzamkowym parku. Nocleg w hotelu 3 * na terenie kompleksu zamkowego w Baranowie Sandomierskim.

Dzień 4Baranów Sandomierski – Sandomierz (rower – ok. 40 km)

Po śniadaniu możliwość zwiedzenia komnat królewskich w Zamku w Baranowie Sandomierskim. Następnie początek trasy rowerowej przez małe wioski, kierując się wzdłuż Wisły w stronę Sandomierza. Po drodze mijami kolejne sady oraz pierwsze winnice z lokalnymi winami. Przed dotarciem do naszego przytulnego hotelu, zatrzymamy proponujemy opcjonalnie przerwę w winnicy i zkosztowanie lokalnego wina podczas pogadanki o tradycjach winiarskich Wyżyny Sandomierskiej. 

Po południu fakultatywne zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem. W Sandomierzu nie tylko można przespacerować się śladami Ojca Mateusza, ale również podczas zwiedzania można poznać historię tego jednego z najstarszych miast Polski, które podobnie jak włoski Rzym, jest położone na 7 wzgórzach. Obiadokolacja i nocleg w 3* hotelu w Sandomierzu. 

Dzień 5Sandomierz – Józefów nad Wisłą (rower - ok. 60 km)

Po śniadaniu trasa rowerowa przez małe wioski wzdłuż Wisły do ​​Annopola. Po drodze wiele miejsc na przerwę i piknik pomiędzy plantacjami owoców nad Wisłą z dala od masowej turystyki. Można prowadzić ciekawe obserwacje przyrodnicze dzięki licznym rezerwatom przyrody i ptaków. Po południu dalsza podróż do Józefowa nad Wisłą. Hotel znajduje się nieopodal rzeki z pięknym tarasem z widokiem na rozlewiska Wisły. Kolacja i nocleg w Józefowie nad Wisłą lub okolicach.

Dzień 6Józefów – Piotrawin – Kazimierz Dolny (rower - ok. 45 km)

Po śniadaniu wycieczka rowerowa w stronę Kazimierza Dolnego. W Piotrawinie przerwa nad Wisłą. Dalsza ścieżka prowadzi wzdłuż Wisły przez niekończące się sady i kwitnące ogrody. Po południu fakultatywne zwiedzanie Kazimierza Dolnego – jednego z najpiękniejszym miast położonych nad Wisłą. W XVII i XVIII w. Kazimierz Dolny był ważnym portem wiślanym dla eksportu polskiego zboża. Do dnia dzisiejszego poprzez swoją architekturę i klimat inspiruje artystów. Wieczorem obiadokolacja w kameralnej restauracji i nocleg w pensjonacie w Kazimierzu Dolnym lub okolicy.

Dzień 7Kazimierz Dolny – Warszawa (rower - ok. 40 km)

Po śniadaniu transfer z Kazimierza Dolnego do Góry Kalwarii zwanej również „Małą Jerozolimą”. Jest to idealne miejsce na początek naszej dzisiejszej wycieczki rowerowej. Z Góry Kalwarii jedziemy wzdłuż Wisły do ​​Warszawy. Po drodze możliwość skosztowania naturalnych produktów wiejskich, jak syropy, sery, czy nalewki u lokalnych producentów. Po południu możliwe zwiedzanie Wilanowa, letniej rezydencji króla Jana III Sobieskiego. Po zameldowaniu w 3* hotelu niedaleko warszawskiej Starówki, fakultatywny spacer po tętniącym życiem Starym Mieście w Warszawie. Opcjonalnie pożegnalna obiadokolacja w kameralnej restauracji na Starym Mieście. Nocleg w hotelu 3* w Warszawie.

Dzień 8Warszawa – powrót do domu

Po śniadaniu powrót do domu we własnym zakresie lub przedłużenie pobytu w Warszawie.

Na zapytanie zorganizowany powrót do Krakowa.

Terminy i ceny

Wycieczka rowerowa wzdłuż Wisły od Krakowa do Warszawy rozpoczyna się w Krakowie zawsze w sobotę, a kończy w Warszawie w kolejną sobotę. Terminy wycieczki:

 • grupa RW-04 od 03 lipca do 10 lipca 2021,
 • grupa RW-05 od 17 lipca do 24 lipca 2021,
 • grupa RW-06 od 31 lipca do 07 sierpnia 2021,
 • grupa RW-07 od 14 sierpnia do 21 sierpnia 2021,
 • grupa RW-08 od 28 sierpnia do 04 września 2021,
 • grupa RW-09 od 11 września do 18 września 2021,

Cena od osoby:

 • w pokoju dwuosobowym – 2.400 zł,
 • w pokoju jednoosobowym – 3.000 zł,
 • za dziecko od 10 – 15 lat – 2.100 ,
 • rower KAMPIO 7- lub 21-biegowy – 180 zł/wycieczka,
 • rower elektryczny eBike – 600 zł/wycieczka.
Mapa
Zdjęcia
Często zadawane pytania
(kliknij na pytanie, żeby zobaczyć odpowiedź)

Pytanie:Planuję przyjechać do Krakowa własnym samochodem

Nasz 3* hotel w Krakowie, w którym rozpoczyna się wycieczka, posiada miejsca parkingowe. Chętnie zarezerwujemy dla was miejsce parkingowe na czas wycieczki.

Wycieczka kończy się w Warszawie w sobotę po śniadaniu.  Jeśli ktoś przyjedzie własnym samochodem do Krakowa, to możliwy jest przejazd z Warszawy Centralnej do Krakowa Głównego pociągiem Pendolino wg następującego rozkładu jazdy:

 • wyjazd z Warszawy Centralnej – godz. 08:40. Przyjazd do Krakowa Gł. – godz. 11:05.
 • wyjazd z Warszawy Centralnej – godz. 11:36. Przyjazd do Krakowa Gł. – godz. 13:57.

Chętnie pomożemy w rezerwacji biletów na pociąg do Krakowa.

Pytanie:Jak wrócę z Warszawy do Gdańska po swój samochód

Wycieczka kończy się w Warszawie w sobotę po śniadaniu.  Jeśli ktoś przyjedzie własnym samochodem do Krakowa, to możliwy jest przejazd z Warszawy Centralnej do Krakowa Głównego pociągiem Pendolino wg następującego rozkładu jazdy:

 • wyjazd z Warszawy Centralnej – godz. 08:40. Przyjazd do Krakowa Gł. – godz. 11:05.
 • wyjazd z Warszawy Centralnej – godz. 11:36. Przyjazd do Krakowa Gł. – godz. 13:57.

Chętnie pomożemy w rezerwacji biletów na pociąg do Krakowa.

Pytanie:Wycieczka kończy się w Warszawie. Czy można zostawić tam samochód i pojechać pociągiem do Krakowa na rozpoczęcie wycieczki?

Wycieczka rozpoczyna się w sobotę w Krakowie i kończy po tygodniu w sobotę po śniadaniu w Warszawie. Jeśli ktoś zdecyduje się przyjedzać samochodem do Warszawy i tam zostawić samochód, możemy pomóc w organizacji miejsca parkingowego podziemnego w zaprzyjaźnionym hotelu w pobliżu dworca centralnego. Wówczas sugerujemy przejazd z Warszawy Centralnej do Krakowa pociągiem Pendolino wg następującego rozkładu jazdy:

 • wyjazd z Warszawy Centralnej – godz. 11:36. Przyjazd do Krakowa Gł. – godz. 13:57.
 • wyjazd z Warszawy Centralnej – godz. 13:36. Przyjazd do Krakowa Gł. – godz. 16:16.
 • wyjazd z Warszawy Centralnej – godz. 15:36. Przyjazd do Krakowa Gł. – godz. 17:57.
 • wyjazd z Warszawy Centralnej – godz. 17:36. Przyjazd do Krakowa Gł. – godz. 19:57.
 • wyjazd z Warszawy Centralnej – godz. 19:39. Przyjazd do Krakowa Gł. – godz. 22:03.

Chętnie pomożemy w rezerwacji biletów na pociąg do Gdańska.

We are using cookies to give you the best experience. You can find out more about which cookies we are using or switch them off in privacy settings.
AcceptPrivacy Settings

GDPR